Bimcell Ramazan Bayramı Kampanyası

Bimcell operatöründen kendi abonelerini sevindirecek yeni bir kampanya sunuldu. Bimcell Ramazan hediyesi ile birlikte Ramazan bayramında sürekli sevdikleriniz ile iletişimde olun.
Bimcell Ramazan Bayramı Kampanyası
Bimcell Ramazan Bayramı Kampanyası

Her Ramazan bayramında ülkemizde yer alan operatörler yeni kampanyalar düzenleyerek kendi abonelerinin mutlu bir bayram geçirme olanağı tanımaktadır. Bugün ise Bimcell Ramazan bayramı kampanyasından bahsetmek istedik, Bimcell bilindiği gibi diğer operatörlere göre paketleri daha mantıklı ve daha uygun. Ucuzluğu ve kaliteyi sevenler için birebir olan Bimcell operatöründe geçerli olan Ramazan Bayramı kampanyası nasıl yapılır? Sadece hattı Bimcell olan kullanıcıların faydalanabileceği bu Bimcell ramazan kampanyası sadece bedava konuşma paketidir. Bimcell bedava konuşma paketi için sizlerde herhangi bir yere SMS göndermenize gerek kalmadan bu kampanyaya katılım sağlamış olacaksınız. Bimcell operatörü bütün Bimcell kullanıcılarına sadece Bimcell’li olan abonelerini aramalarında ücretsiz dakika paketleri sunmaktadır. Yani hattınız Bimcell ise bir başka Bimcell’li olan kişiyi aradığınızda sınırsız konuşma paketi ve ücretsiz konuşma paketinizi hemen kullanabilirsiniz. Kampanya sadece Ramazan Bayramı boyunca geçerlidir, kampanyadan en son 17.06.2018 23:59’a kadar faydalanabilirsiniz.

Bimcell Ramazan Bayramı Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bimcell operatörünü kullanan kullanıcılar bu bayramda doyasıya konuşuyor ve tanıdıklarının bayramlarını tebrik ediyor. Bimcell Ramazan bayramı boyunca konuşma paketi kampanyasından faydalanabilmeniz için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bedava konuşma paketi hattınıza otomatik olarak tanımlanacak ve otomatik olarak son bulacaktır. Kampanyadan sadece 15.06.2018 tarihinden itibaren faydalanmaya başlayabilirsiniz. En son 17.06.2018 tarihine kadar geçerli olan Bimcell konuşma paketi kampanyası ile beraber sizlerde sevdiklerinizi arayıp onların bayramlarını tebrik edebilirsiniz.

Bimcell Ramazan Kampanyası Detayları

Bimcell hediye Ramazan kampanyasından kimler faydalanabilir?

Kampanyadan sadece Bimcell kullanıcıları faydalanabilir. Lakin kampanyada her yöne geçerli değildir, kısacası hattınızdan Turkcell – Vodafone veya Türk Telekom operatörüne bağlı olan birini aradığınızda maalesef ki bu kampanyadan faydalanamazsınız. Kampanyadan sadece Bimcell’li olan kişileri aradığınızda faydalanabilirsiniz

Kampanyadaki konuşma haklarımı bir başka kişiye devredebilir miyim?

Kampanyadan kazanmış olduğunuz sınırsız konuşma dakika haklarınızı maalesef ki bir başka kişiye devremezsiniz.

Bimcell konuşma paketi kampanyası ne zaman başlayacak ve ne zaman bitecek?

Kampanya 15.06.2018 tarihinde saat 00:00’den itibaren geçerli olup 17.06.2018 23:59’a kadar geçerlidir. Bu süreç içerisinde yapmış olduğunuz bütün Bimcell’li aramalarınız ücretsiz ve sınırsızdır.

Bimcell ramazan kampanyasını nasıl iptal edebilirim?

Kazanmış olduğunuz kampanyayı iptal etmenize gerek yoktur. Hattınıza tanımlanacak olan konuşma paketi günü geldiğinde otomatik olarak son bulacaktır.

Bimcell kampanyalarını bu şekilde sizlere hızlıca özetlemeye çalıştık. Kampanyalar hakkında merak ettiğiniz aklınıza takılan herhangi bir sorun olursa veya Bimcell operatöründe karşılaşmış olduğunuz sorunlarınızı bizimle yorum olarak paylaşabilir ve kısa sürede çözümlere ulaşabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan