Türk Telekom & Avea Bedava internet Paketi

Türk Telekom'un en güncel kampanyalarını deneyerek bedava internetin şimdi tadını çıkarmaya hazır olun.
Türk Telekom & Avea Bedava internet Paketi
Türk Telekom & Avea Bedava internet Paketi

Herkes doya doya internete girebilsin diye Türk Telekom operatörü kampanyalarını sürdürmeye devam etmektedir. Sizlerde Türk Telekom tarafından düzenlenen Türk Telekom bedava internet paketlerini deneyerek ücretsiz olarak internete erişimin tadını çıkarın. Telefonlarınızdan internete girip merak ettiğiniz konuları araştırabilir, mesajlaşma uygulamalarını kullanarak arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz.

Türk Telekom hattınız var ise sizlerde Türk Telekom bedava internet paketini kullanabilirsiniz. 2019 yılının son günlerine kadar geçerli olan kampanyaları hemen kullanarak hattınıza ek bedava internet paketi tanımlayabilirsiniz. Peki, Türk Telekom hediye internet kampanyası nasıl yapılır? Kampanyadan faydalanmak için sizlere özel hazırlamış olduğumuz Türk Telekom bedava internet veren uygulamaları deneyebilir ve Türk Telekom’dan alacağınız kampanya bilgilerine izin vererek hediye internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom operatöründe sizlerde bedava internet veren bütün uygulamaları deneyerek mobil hattınıza yeni internet paketlerinin tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Türk Telekom’un güncel bedava internet paketlerinden biri de Sil Süpür kampanyasıdır. Bu uygulamadan haftalık 30GB’a kadar bedava internet paketinin hattınıza tanımlayabilir ve özgürce kullanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalardan olan Online İşlemler uygulamasının son sürümünü telefonunuza indiriniz ve ardından uygulama Türk Telekom şifreniz ile giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki hediye paketine dokunarak burada Sil Süpür kampanyasını kullanmanız durumunda birçok bedava internet paketi, bedava konuşma paketini kullanmaya başlayabilirsiniz. Haftada 2 kere kullanabileceğiniz kampanya günleri Salı ve Cuma günleridir.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalardan bir diğer ise Türk Telekom e-dergi uygulamasıdır. Google Play’den veya App Store’den telefonunuza indireceğiniz Türk Telekom e-dergi uygulamasına giriş yaparak sizlerde buradaki ücretsiz dergileri takip etmeniz durumunda hattınıza yeni internet paketleri tanımlanacaktır.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

  • Türk Telekom’un Yılların hediyesi kampanyasından faydalanarak Türk Telekom’da bulunduğunuz süre boyunca o kadar bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için sizlerde hemen YILLAR yazıp 5555‘e mesaj göndermeniz yeterlidir.
  • Hediye internet kazanmanın bir diğer yolu ise Türk Telekom Selfy kampanyalarından faydalanmaktır. Bunun için Türk Telekom Selfy kampanyasından faydalanmak için GECE yazıp 4545’e mesaj gönderebilirsiniz.
  • Türk Telekom 4.5G kampanyasından daha önceden bahsetmiştik. Türk Telekom bedava internet paketi kazanmak için sizlerde 5555’e 4.5GSIM yazıp göndererek Türk Telekom’un bir kampanyasını da kullanmaya başlayabilirsiniz.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

sevgi - 2019-01-26 - 20:43:47

turktelekomo gecmek istiyorum nasil gecebilirim

Yaşar - 2019-01-26 - 19:49:53

Türktelekom çok güzel bir öperetürdür diğer operatürlere göre. Bedava internet verseniz çok daha mükemmel olurum

Hülya - 2019-01-26 - 18:02:15

Türk Telekom bedava internet

omer erturk - 2019-01-26 - 17:03:05

Hattimi tasidim sebeke icin turktelekoma simdilik memlunum

Halit - 2019-01-26 - 13:32:08

Süpermişşş

Rgb - 2019-01-26 - 12:39:04

Çok güzel

Büşra - 2019-01-26 - 07:42:47

Valla ben türk Telekom dan hiç daha öyle bir Inter hakkı daha kazanamdim hep dakika hep dakika dakikam var ken bana dakika yolluyor sinir oluyorum o yüzden hattımı vadofone yapicam insallah türk Telekom dan hiç memnun degilim