Türk Telekom & Avea Bedava internet Paketi

Türk Telekom'un en güncel kampanyalarını deneyerek bedava internetin şimdi tadını çıkarmaya hazır olun.
Türk Telekom & Avea Bedava internet Paketi
Türk Telekom & Avea Bedava internet Paketi

Herkes doya doya internete girebilsin diye Türk Telekom operatörü kampanyalarını sürdürmeye devam etmektedir. Sizlerde Türk Telekom tarafından düzenlenen Türk Telekom bedava internet paketlerini deneyerek ücretsiz olarak internete erişimin tadını çıkarın. Telefonlarınızdan internete girip merak ettiğiniz konuları araştırabilir, mesajlaşma uygulamalarını kullanarak arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz.

Türk Telekom hattınız var ise sizlerde Türk Telekom bedava internet paketini kullanabilirsiniz. 2019 yılının son günlerine kadar geçerli olan kampanyaları hemen kullanarak hattınıza ek bedava internet paketi tanımlayabilirsiniz. Peki, Türk Telekom hediye internet kampanyası nasıl yapılır? Kampanyadan faydalanmak için sizlere özel hazırlamış olduğumuz Türk Telekom bedava internet veren uygulamaları deneyebilir ve Türk Telekom’dan alacağınız kampanya bilgilerine izin vererek hediye internet kazanabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM – AVEA ÜCRETSİZ İNTERNET RAMAZAN AYINA ÖZEL SAHUR İNTERNET PAKETLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom operatöründe sizlerde bedava internet veren bütün uygulamaları deneyerek mobil hattınıza yeni internet paketlerinin tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Türk Telekom’un güncel bedava internet paketlerinden biri de Sil Süpür kampanyasıdır. Bu uygulamadan haftalık 30GB’a kadar bedava internet paketinin hattınıza tanımlayabilir ve özgürce kullanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalardan olan Online İşlemler uygulamasının son sürümünü telefonunuza indiriniz ve ardından uygulama Türk Telekom şifreniz ile giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki hediye paketine dokunarak burada Sil Süpür kampanyasını kullanmanız durumunda birçok bedava internet paketi, bedava konuşma paketini kullanmaya başlayabilirsiniz. Haftada 2 kere kullanabileceğiniz kampanya günleri Salı ve Cuma günleridir.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalardan bir diğer ise Türk Telekom e-dergi uygulamasıdır. Google Play’den veya App Store’den telefonunuza indireceğiniz Türk Telekom e-dergi uygulamasına giriş yaparak sizlerde buradaki ücretsiz dergileri takip etmeniz durumunda hattınıza yeni internet paketleri tanımlanacaktır.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

  • Türk Telekom’un Yılların hediyesi kampanyasından faydalanarak Türk Telekom’da bulunduğunuz süre boyunca o kadar bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için sizlerde hemen YILLAR yazıp 5555‘e mesaj göndermeniz yeterlidir.
  • Hediye internet kazanmanın bir diğer yolu ise Türk Telekom Selfy kampanyalarından faydalanmaktır. Bunun için Türk Telekom Selfy kampanyasından faydalanmak için GECE yazıp 4545’e mesaj gönderebilirsiniz.
  • Türk Telekom 4.5G kampanyasından daha önceden bahsetmiştik. Türk Telekom bedava internet paketi kazanmak için sizlerde 5555’e 4.5GSIM yazıp göndererek Türk Telekom’un bir kampanyasını da kullanmaya başlayabilirsiniz.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Abdulselam - 2019-05-10 - 20:53:14

Güzel hat teşekkür ediyorum

Esra - 2019-05-10 - 16:09:23

Çok memnunum

Esra - 2019-05-10 - 16:09:00

Çok begendim

Ali - 2019-05-10 - 15:40:07

Çok beyendim

Hazal - 2019-05-10 - 01:39:23

Bence harika ve iyikide hattimi tasimisim turkcelldeyken 40 tl yukledigimi hatirliyorum ama turk tekekomda en fazla 30 tl yukledim ve cok memnunum ve öğrenciler için çok uygun paket fiyatları

Muhammet - 2019-05-08 - 17:17:36

İnternet falan çıkmıyor sallkazan dan. Hep dakika çıkıyor