Türk Telekom Şanslı Tarife Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom Şanslı Tarife kampanyasından faydalanmanın şimdi tam zamanı. Türk Telekom hediye internet kazanmak isteyen telekom müşterileri tekrardan bu kampanyadan faydalanmaları durumunda mobil hatlarına ek olarak hediye internet paketleri tanımlanmaktadır.
Türk Telekom Şanslı Tarife Bedava internet Kampanyası
Türk Telekom Şanslı Tarife Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom operatörü 2018 yılında yeni bir düzenleme getirerek artık 6 aylık hediye internet paketi kampanyası sunmaya başladı. Türk Telekom operatörü her sene daha fazla gelişerek farklı bir kampanya düzenleyerek kendi abonelerinin daha fazla internete girmesini sağlamayı hedeflemektedir. Bugün ise belirli illerde geçerli olan 6 aylık hediye internet paketi kampanyası hakkında bugün bilgi paylaşacağız. Türk Telekom şanslı tarifeler bedava internet kampanyası ile beraber sizlerde Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep veya Kayseri illerinde ikamet ediyor ve yaşıyorsanız bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bu kampanyadan 6 ay boyunca her ay Türk Telekom 2GB bedava internet paketi kazanmış olacaksınız. Kampanyadan faydalanabilmek için hattınızın faturalı veya faturasız olması fark etmez sadece bu kampanyadan Türk Telekom abonelerinin faydalanacağını unutmayınız. Türk Telekom şanslı tarifeler bedava internet kampanyası ile beraber sizlerde her ay bedava internet kazanmak istiyorsanız ve bunu nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız bir sonraki adıma geçerek kampanya hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom Şanslı Tarifeler Hediye 2 GB Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom şanslı tarifeler kampanyasından toplamda 6 ay boyunca 2GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Bu kampanyanın belli başlı şartları bulunmaktadır ve en büyük şartlarından biri de Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep veya Kayseri illerinde ikamet ediyor olmanız gerekmektedir. Peki, Türk Telekom şanslı tarifeler bedava internet kampanyasından faydalanmak için bir sonraki şart nedir?
Türk Telekom mağazalarına giderek sizlerde bu mağazalardan Şanslı veya Aşmayan Tarifelerden herhangi birini seçmeniz durumunda otomatik olarak bu kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya ile beraber sizlerde Türk Telekom bedava internet paketinin tadını çıkarabilir ve ücretsiz olan bütün haklarınızı kullanabilirsiniz.
6. ayın sonunda Türk Telekom şanslı tarifeler kampanyası bittikten sonra varsa mevcut internet paketlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Türk Telekom Şanslı Tarifeler Bedava İnternet Kampanya Şartları Nelerdir?

Şanslı tarifeler bedava internet kampanyası için ilk etapta Türk Telekom mağazalarına giderek aşağıdaki tarifelerden herhangi birini seçmeniz gerekmektedir.

  • Prime Eksper 10 GB Tarifesi
  • Aşmayan 4 GB Tarifesi
  • Aşmayan 6 GB Tarifesi
  • Prime Eksper Aşmayan 10 GB Tarifesi
  • Şanslı 2 GB Tarifesi
  • Şanslı 4 GB Tarifesi
  • Şanslı 6 GB Tarifesi

Sizlerde Türk Telekom şanslı tarifeler kampanyasından faydalanmak ve bir an önce her ay 2GB hediye internet kazanmak istiyorsanız bu tarifelerden birini seçmeniz gerekmektedir.
Kampanya 25 Nisan 2018 tarihinde başlayıp 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.  Şanslı tarifeler kampanyasına katıldıktan sonra hattınıza hediye internet paketi tanımlanmadıysa, abone olmuş olduğunuz bayiye giderek hediyenizi talep edebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Muhammed - 2019-01-22 - 20:42:37

Bu gece internet üzerinden için herkes konuşuruz