Turkcell Bedava internet 2018 Kampanyası

Turkcell'in bütün kampanyalarını bir araya topladık, sadece Turkcell kullanıcılarının faydalanabileceği bu kampanyadan bütün Turkcell kullanıcıları faydalanabilir. Turkcell bedava internet nasıl yapılır sorusunun bütün cevaplarını sizler için listeledik. 2018 Yılında geçerli Turkcell ücretsiz ve beleş paketlerini kullanarak sizlerde Bip Messenger üzerinden, Turkcell Hesabım uygulamasından yapacağınız paketler ile beraber bedava internet paketlerini deneyin.
Turkcell Bedava internet 2018 Kampanyası
Turkcell Bedava internet 2018 Kampanyası

Ücretsiz ve beleş internet kazanmak için hattınızı hemen Turkcell’e taşıyıp sizlerde Turkcell bedava internet 2018 kampanyasından faydalanabilirsiniz. Çeşitli paketleri kısa sürede kullanmak ve bedava internet kazanmak istiyorsanız operatör tercihlerinizde ilk sırada Turkcell operatörü olmalı. Turkcell hediye internet paketi kazanmak istiyorsanız hemen sizlerde Turkcell Salla Kazan kampanyasından faydalanabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan bedava internet kampanyası için Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapıp buradan Salla Kazan kampanyalarını deneyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet paketi ile hattınızda bitmiş olan veya bitmek üzere olan paketlerinizin haricinde yeni bir ücretsiz internet paketinin tanımlamasını hızlıca sağlayabilirsiniz. Turkcell hattına sahip olan kişiler bilindiği üzerine herkes gibi Turkcell bedava internet nasıl yapılır gibisinden sorular sormaktadır. Kampanya Bulur sitesi olarak sizler için bu soruların cevaplarını bu yazımızda açıkladık, okuyarak yeni paketleri kullanmaya başlayın.

Telefonunuzu her sallamanızda hediye internet, hediye konuşma paketi ve daha birçok paket hattınıza Turkcell tarafından ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Turkcell bedava internet 2018 kampanyası ise doğum günü kampanyasıdır. Turkcell Platinum kullanıcıları her doğum gününde 1 gün boyunca 1GB bedava internet paketi kazanmaktadır. Bu kampanyaya katılmak için herhangi birşey yapmanıza gerek yoktur, sadece kullanmış olduğunuz servis Turkcell Platinum olması gerekmektedir.

Turkcell hediye internet veren uygulamaları şimdi telefonunuza indirip gidiş yapmanız durumunda Turkcell bedava internet paketi kazanmış olursunuz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Salla Kazan kampanyası her hafta olarak düzenli bir şekilde birçok hediye paket vermektedir. Bu hediye paketlerinden birçok bedava internet paketi çıkmaktadır, sizlerde Turkcell Salla Kazan hediyelerini kullanmak ve bir an önce bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız Turkcell Hesabım uygulamasını kullanın. Turkcell Hesabım uygulamasını uygulama marketlerinden telefonlarınıza indiriniz ve Turkcell şifreniz ile giriş yapınız. Girişi başarıyla gerçekleştirdikten sonra ana ekranda her alan Salla Kazan kampanyasına dokunup telefonunuzu bir kere sallamanız durumunda ekranınıza gelen birçok hediyeden rastgele biri hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Dergilik Bedava İnternet Paketi

2018 yılı için en güncel kampanyaları denemek istiyorsanız hemen sizlerde Turkcell Dergilik uygulamasından almadığınız bedava internet paketlerini deneyerek 1GB Turkcell bedava internet paketini hemen deneyebilirsiniz. Son 1 yıl içerisinde Turkcell Dergilik uygulamasını indirip giriş yapmadıysanız bu uygulamayı telefonunuza indirip giriş yapmanız durumunda hediye internet paketinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell ücretsiz internet paketi hattınıza tanımladıktan sonra kısa SMS ile bilgi mesajı gelecektir. Dergilik uygulamasına katıldıktan sonra burada ücretsiz olarak yayınlanmış olan bir dergiyi takip etmeniz durumunda hattınıza hediye paketi tanımlanacaktır.

Turkcell GNC Bedava internet Paketi

Diğer Turkcell bedava internet 2018 paketlerinden biri de Turkcell GNC’li olanlar için geçerlidir. Turkcell GNC’li kullanıcılar haftada 2 kere farklı hediyeler kazanmaktadır bu kampanya için Turkcell GNC uygulamasını telefonunuza indirip Çatlat Kazan kampanyasına katılmanız gerekiyor, kampanyaya katıldıktan sonra hediyelerinizi kullanmaya başlayın. Turkcell GNC bedava internet paketlerini sadece GNC’li Turkcell’li kullanıcılar yapabilir.

Turkcell bedava internet paketi 2018

Turkcell Toplantıdayım Bedava intenet Paketi

Turkcell Toplantıdayım uygulamasını daha önceden denemediyseniz 1 haftalık bedava internet paketinizi hemen şimdi kullanın. Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirerek giriş yaparak uygulamadan bedava internet kazanabilirsiniz. İkinci ve diğer haftalarda bu uygulamadan halen bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız haftalık 5TL ödeyerek aboneliğinizi sürdürebilirsiniz. Aboneliğiniz devam ettiği sürece her hafta Turkcell bedava internet paketi kazanın.
Turkcell bedava internet 2018 paketlerini denemek için sizlerde faturalı Turkcell hattınızdan otomatik ödeme talimatı vererek turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Sadece bir kereliğine geçerli olan kampanyadan faydalanmak için son gün 31 Mayıs 2018 tarihidir. Turkcell Yaani uygulamasından da bol bol bedava internet paketi kazanabilmek için daha önceden Yaani uygulamasını mobil cihazlarınıza yüklememiş olmanız gerekmektedir. Turkcell Yaani bedava internet kampanyası için bu Yaani uygulamasını telefonunuza indirip mobil veriniz üzerinden Yaani uygulamasını kısa süre boyunca kullanmanız durumunda hattınıza hediye internet paketi tanımlanacaktır.

Turkcell Bip Messenger Bedava internet

Turkcell Bip Messenger uygulamasından GNC servisini takip ederek 2GB bedava internet paketi kazanın. Bunun için Bip Messenger uygulamasını indirip sisteme kayıt olmanız gerekmektedir, Bip Messenger uygulamasını Android işletim sistemli telefonlarınıza veya IOS işletim sistemli telefonlarınıza indirerek telefon numaranız ile kayıt olunuz. Kayıt olduktan sonra Keşfet bölümünden GNC servisini takip edebilir ve yeni bedava internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketi kazanmak için sizde şu adımları takip edebilirsiniz.

  • Cep telefonunuza veya tablet bilgisayarınıza Turkcell Gollercepte uygulamasını indiriniz ve uygulamayı açınız. Uygulamayı açtıktan sonra sağ üst köşeden hesabım bölümünden hesap ayarları menüsünü takip ederek buradan telefon numarası kutusuna kendi Turkcell telefon numaranızı giriniz. Telefon numaranızı girdikten kısa süre içinde hattınıza haftalık 500 MB bedava internet paketi tanımlanacaktır.
  • Turkcell hattınız faturalı ise sizde Turkcell’in otomatik ödeme talimatı bedava internet paketinden hemen, faydalanabilirsiniz. Faturalı hattınız için ödemeli talimat vermeniz durumunda 2GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım süresi 30 Eylül 2018 tarihidir.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Tuğba - 2018-06-15 - 01:41:24

Hic biri olmadi faturasizim normal kontorlu gencturkcellde degilim hangi paketler bana olur?

    Ahmet Eroğlu - 2018-06-26 - 01:15:36

    Merhaba Tuğba, en kısa zamanda gnctrkcll’li olmanda fayda var. Çünkü Turkcell gençlere çok önem veriyor ve Turkcell’in bir çok abonesi Genç olduğundan dolayı bir çok kampanya yapıyor ve ardından bedava imkanlar sunuyor. Bunun için ülkemizde Turkcell daha çok tercih ediyor, Turkcell ayrıcalıklar operatörüdür 🙂 Genç Turkcell’li olmak için GNC yazıp boşluk bırakınız ve T.C. kimlik numaranızı girdikten sonra 2222’ye yollayarak genç Turkcell’li olabilirsiniz. Ardından bir çok kampanya dan faydalanabilirsin. Hee bu arada sitemizde bayramdan sonra hediye internet, dakika ve sms çekilişleri yapılacaktır mutlaka katılmalısın, kendine iyi bak 🙂

kerim - 2018-06-16 - 02:28:29

2018 Senesinde Turkcell için düzenleyeceğimiz çekilişlerden haberdar olmak için bizleri takip etmeyi unutmayın. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Turkcell bedava internet çekilişleri sayesinde sizlere vereceğimiz 1GB ile 2GB değişken bedava internet paketleri sayesinde internete 1 ay boyunca ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca her ay düzenleyeceğimiz olan bedava internet çekilişlerden faydalanmak istiyorsanız bizleri takip etmeyi unutmayınız, ayrıca 2018 senesinde Turkcell’in vermiş olduğu bedava paketlerden haberdar olmak istiyorsanız bu sayfada yer alan yorumları okumayı unutmayınız.

Sercan Doğan - 2018-06-16 - 02:28:51

yazınızı okudum bütün kampanyaları tek tek denedim turkcell bedava internetin yanı sıra bedava konuşma dakikalarını daha çok sevdim elinize sağlık. 1 Ay boyunca bütün müşterileri için sunulan bedava internet kampanyalarından biri olan Turkcell Bip Messenger uygulamasını sizlerde telefonlarınıza kurarak bu hediyeyi kazanabilirsiniz. Turkcell tarafından gelişmeleri yapılan ve sürekli desteklenen anlık mesajlaşma uygulaması olan Bip Messenger uygulamasından daha önceden hiçbir şekilde bedava internet kullanmadıysanız telefonlarınıza bu uygulamayı indirip hem arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz hem de birçok siteye girebilmek için Turkcell bedava internet 2018 kampanyasından yararlanmış / kazanmış olursunuz. Ayrıca daha önceden Bip Messenger uygulamasını yapan kişiler tekrar bir daha yaparak bu uygulamadan ücretsiz olarak bir daha yararlanabilmektedirler. Bir daha Bip Messenger uygulamasından faydalanmak isteyen kişiler, hattını 4.5G uyumlu yaptıktan sonra tekrardan Bip uygulamasına indirip giriş yaparak bu kampanyayı ücretsiz olarak deneyebilirler. Turkcell bedava internet paketlerinden sizlerde faydalanmayı unutmayınız. Eğer Google Play üzerinde paylaşılan herhangi bir uygulamayı satın almak istiyorsanız, Turkcell tarafından verilmekte olan Google Play 5TL kampanyasından ücretsiz olarak yararlanarak Turkcell tarafından 5TL kazanabilirsiniz. Bunun için, Google Play yazıp 2222’ye ücretsiz olarak mesaj göndererek bu kampanyadan yararlanmayı unutmayın. Turkcell bedava internet paketleri için mutlaka okumaya devam edin, 2018 yılında eklenecek olan 4.5G tarifeleri hakkında da daha fazla bilgi edinmek ve daha fazla bedava internet kullanmak istiyorsanız bizleri takip etmekten vazgeçmeyiniz.

Mediha - 2018-06-16 - 02:29:06

EVET MB yazıp 4323’e gönderince günlük 30MB hediye internet kazanmaktasınız. Ayrıca son zamanlarda bir çok kişinin yapmış olduğu, Goller Cepte uygulaması var bundan da bahsedeyim. İlk önce Google Play adresine giderek Goller Cepte uygulamasını indiriyorsunuz, uygulamayı indirdikten sonra karşınıza gelen ekranda Facebook ile Giriş yap şeklinde bir buton var bu butona tıklayarak Facebook hesabımızı uygulamaya bağlıyoruz. Sağ üst menüye tıklayarak açılan pencerede en alt kısımda yer alan Ayarlar bölümüne tıklayarak karşımıza gelen Abonelik Ayarlar bölümüne telefon numaranızı girin ve ardından size kod gelecektir, bu kodu kutucuğa yazarak 500MB hediye internetin sahibi olabilirsiniz, diğer arkadaşlarda bunu deneyebilir. Kendinize iyi bakın, sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz iyi günler

batuhan - 2018-06-16 - 02:33:28

arkadaşlar yeni paket goller cepte uygulamasıdır. Bir çok kişi şuan için bu hediye interneti kullanmakta, öyle ki bizleri unuttular normalde herkes yorum yaparken şimdi kimse yorum yapmıyor ne bizi soruyorlar ne de Turkcell bedava internet hakkında birşey soruyorlar, unutulduk vallahi her neyse güzel sorun için teşekkür ederim hemen sana Gollercepte uygulamasından bahsedeyim.

Google Play’e girdikten sonra arama kutusuna Gollercepte yazarak hangi takımı destekliyorsanız o takımın uygulamasını yükleyiniz. Yükleme tamamlandıktan sonra, uygulamayı açınız ve Facebook ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan Ayar işaretine tıklayınız ve açılacak olan kısımda Abonelikler ayarları bölümüne kendi telefon numaranızı girin ve telefon numaranızı onaylandıktan sonra hediye internet kazanacaksınız.

Ben zaten kendi numarama yaptım bir günlük hediye internet geldi diyorsanız da yapmanız gereken tek şey, aynı işlemleri tekrar yapınız bu sefer sizin numaranız yerine farklı bir Turkcell numara yazınız.

elif - 2018-06-17 - 16:14:29

ahmet gollercepte icin yazip gonderdim 2222 ye 14 tl ye her ay yenilenecek dedi iptal ettim bende nette gelmedi napmaliyim ki

    Ahmet Eroğlu - 2018-06-26 - 01:16:13

    Elif merhaba, paketi yanlış yapmışsın. Yapmış olduğunuz paketi iptal iptal edin ve ardından Google Playden Gollercepte uygulamasını indirerek uygulamaya Facebook ile giriş yapın. Ardından uygulamanın kendi ayarlar bölümünden abonelik ayarları var, buraya kendi telefon numaranızı girin ardından telefonunuza gelen onay koduyla birlikte Gollercepte uygulamasına kayıt olunuz ve ardından hattınıza tanınan günlük 500MB hediye interneti kullanın. Paketi daha çok yapmak istiyorsanız da uygulamaya farklı bir turkcell numarası yazarak uygulamaya davet ettiğiniz takdirde yine günlük 500MB hediye gelecektir.

Anonim - 2018-06-18 - 07:55:33

Turkcell BİP Paketi Hakkında; Arkadaşlar bu uygulamayı Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilir ve ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz. Kullanan arkadaşlarınızla konuşabilir, onlara anlık olarak mesaj gönderebilirsiniz.
Turkcell Sms Paketi Hakkında; Bugün paylaşmış olduğumuz paket sadece hafta sonları için geçerlidir, denemenizde fayda vardır.
Turkcell Bedava Müzik Paketi Hakkında; Dinle yazıp 2222’ye yollayınca Turkcell tarafından denemeniz için sizlere 1 Ay boyunca Turkcell Müzikten müzik dinlemenizi sağlanıyor. İşin güzel tarafı ise, bu 1 ay bitince bir daha ki ay ücretsiz bir şekilde pakete tekrar abone olup yeniden dinleyebiliyorsunuz.

Anonim - 2018-06-30 - 10:53:49

Gerçekten çok yararlı bir kanal öyle iyiki bütün kanaları seviyorum gerçekten güzel kim 1 GBir ister

Havva atıcı kurnaz - 2018-06-30 - 12:49:41

Ben turkselin bedava İnternetlerini kullanıyorum cok ta memnunum

Ahmet Eroğlu - 2018-06-20 - 03:00:12

Merhaba Doğukan maalesef paketi her hafta yapabilmeniz mümkün değildir, Burada paylaşmış olduğumuz Turkcell bedava internet paketleri sizden herhangi bir ücret tahsil etmeyecektir, burada yer alan paketlerimizin çoğu hediyelik deneme paketleridir. Bunun için deneme yaptıktan sonra bir sonraki yapmak istediğiniz zaman Turkcell’e ücret ödemek zorunda kalıyorsunuz. Yani uzun lafın kısası, 2. kez yapmaya çalışmanıza gerek yoktur olmayacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz…