Turkcell Bedava İnternet 2020 Kampanyası

Turkcell'in 2019 yılı için ücretsiz internet paketlerine dair bütün bedava internet kampanyalarını bir araya topladık. Faydalanabileceğiniz kampanyaların listesini inceleyebilirsiniz.
Turkcell Bedava İnternet 2020 Kampanyası
Turkcell Bedava İnternet 2020 Kampanyası

Ücretsiz ve beleş internet kazanmak için hattınızı hemen Turkcell’e taşıyıp sizlerde Turkcell bedava internet 2020 kampanyasından faydalanabilirsiniz. Çeşitli paketleri kısa sürede kullanmak ve bedava internet kazanmak istiyorsanız operatör tercihlerinizde ilk sırada Turkcell operatörü olmalı. Turkcell hediye internet paketi kazanmak istiyorsanız hemen sizlerde Turkcell Salla Kazan kampanyasından faydalanabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan bedava internet kampanyası için Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapıp buradan sala Kazan kampanyalarını deneyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet paketi ile hattınızda bitmiş olan veya bitmek üzere olan paketlerinizin haricinde yeni bir ücretsiz internet paketinin tanımlamasını hızlıca sağlayabilirsiniz. Turkcell hattına sahip olan kişiler bilindiği üzerine herkes gibi Turkcell bedava internet nasıl yapılır gibisinden sorular sormaktadır. Kampanya Bulur sitesi olarak sizler için bu soruların cevaplarını bu yazımızda açıkladık, okuyarak yeni paketleri kullanmaya başlayın.

Telefonunuzu her sallamanızda hediye internet, hediye konuşma paketi ve daha birçok paket hattınıza Turkcell tarafından ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Turkcell bedava internet kampanyası ise doğum günü kampanyasıdır. Turkcell Platinum kullanıcıları her doğum gününde 1 gün boyunca 1GB bedava internet paketi kazanmaktadır. Bu kampanyaya katılmak için herhangi birşey yapmanıza gerek yoktur, sadece kullanmış olduğunuz servis Turkcell Platinum olması gerekmektedir.

Turkcell hediye internet veren uygulamaları şimdi telefonunuza indirip gidiş yapmanız durumunda Turkcell bedava internet paketi kazanmış olursunuz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Salla Kazan kampanyası her hafta olarak düzenli bir şekilde birçok hediye paket vermektedir. Bu hediye paketlerinden birçok bedava internet paketi çıkmaktadır, sizlerde Turkcell sala Kazan hediyelerini kullanmak ve bir an önce bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız Turkcell Hesabım uygulamasını kullanın. Turkcell Hesabım uygulamasını uygulama marketlerinden telefonlarınıza indiriniz ve Turkcell şifreniz ile giriş yapınız. Girişi başarıyla gerçekleştirdikten sonra ana ekranda her alan Salla Kazan kampanyasına dokunup telefonunuzu bir kere sallamanız durumunda ekranınıza gelen birçok hediyeden rastgele biri hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Dergilik Bedava İnternet Paketi

2020 yılı için en güncel kampanyaları denemek istiyorsanız hemen sizlerde Turkcell Dergilik uygulamasından almadığınız bedava internet paketlerini deneyerek 1GB Turkcell bedava internet paketini hemen deneyebilirsiniz. Son 1 yıl içerisinde Turkcell Dergilik uygulamasını indirip giriş yapmadıysanız bu uygulamayı telefonunuza indirip giriş yapmanız durumunda hediye internet paketinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell ücretsiz internet paketi hattınıza tanımladıktan sonra kısa SMS ile bilgi mesajı gelecektir. Dergilik uygulamasına katıldıktan sonra burada ücretsiz olarak yayınlanmış olan bir dergiyi takip etmeniz durumunda hattınıza hediye paketi tanımlanacaktır.

Turkcell GNC Bedava internet Paketi

Diğer Turkcell bedava internet 2020 paketlerinden biri de Turkcell GNC’li olanlar için geçerlidir. Turkcell GNC’li kullanıcılar haftada 2 kere farklı hediyeler kazanmaktadır bu kampanya için Turkcell GNC uygulamasını telefonunuza indirip Çatlat Kazan kampanyasına katılmanız gerekiyor, kampanyaya katıldıktan sonra hediyelerinizi kullanmaya başlayın. Turkcell GNC bedava internet paketlerini sadece GNC’li Turkcell’li kullanıcılar yapabilir.

Turkcell bedava internet paketi 2020

Turkcell Toplantıdayım Bedava intenet Paketi

Turkcell Toplantıdayım uygulamasını daha önceden denemediyseniz 1 haftalık bedava internet paketinizi hemen şimdi kullanın. Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirerek giriş yaparak uygulamadan bedava internet kazanabilirsiniz. İkinci ve diğer haftalarda bu uygulamadan halen bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız haftalık 5TL ödeyerek aboneliğinizi sürdürebilirsiniz. Aboneliğiniz devam ettiği sürece her hafta Turkcell bedava internet paketi kazanın.

Turkcell Bip Messenger Bedava internet

Turkcell Bip Messenger uygulamasından GNC servisini takip ederek 2GB bedava internet paketi kazanın. Bunun için Bip Messenger uygulamasını indirip sisteme kayıt olmanız gerekmektedir, Bip Messenger uygulamasını Android işletim sistemli telefonlarınıza veya IOS işletim sistemli telefonlarınıza indirerek telefon numaranız ile kayıt olunuz. Kayıt olduktan sonra Keşfet bölümünden GNC servisini takip edebilir ve yeni bedava internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketi kazanmak için sizde şu adımları takip edebilirsiniz.

  • Cep telefonunuza veya tablet bilgisayarınıza Turkcell Gollercepte uygulamasını indiriniz ve uygulamayı açınız. Uygulamayı açtıktan sonra sağ üst köşeden hesabım bölümünden hesap ayarları menüsünü takip ederek buradan telefon numarası kutusuna kendi Turkcell telefon numaranızı giriniz. Telefon numaranızı girdikten kısa süre içinde hattınıza haftalık 500 MB bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası 2020

Turkcell’in Hesabım uygulamasına giriş yaparak Salla Kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Salla Kazan bölümünden haftada 1 kez olmak şartıyla hediyeler kazanabilirsiniz. Kazanabileceğiniz hediyeler arasında Günlük 500 MB – 1 GB internet, Haftalık olarak 500MB – 1GB – 2GB – 3GB – 4GB – 5GB – 10 GB internet paketleri, Aylık olarak 3 Veya 10 GB internet paketleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Fizy Premium 1 Aylık, Tv+ 1 Aylık, Lifebox 3 Aylık kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılabilmeniz için cihazınızın 4.5G sim kartlı olması gerekmektedir. Faturalı ve Faturasız hat sahipleri katılım gerçekleştirebilir. Hediyeleriniz Perşembe Günü 23:50 Kadar geçerlilik sağlamaktadır ve yeni hediyenizi Cuma Günü Sabah 09:00’da tekrardan alabilirsiniz.

Turkcell Web 1 GB Ücretsiz İnternet Paketleri Kampanyası

Turkcell’in en çok kullanılan paketlerinden olan Uçuran paketleri Uçuran 1GB’dan başlayıp Uçuran 10 GB Plus’a giden tüm paketleri kullanan müşterilerine 30 gün boyunca geçerli olacak 1 GB bedava internet sağlamaktadır. Uçuran paketleri turkcell web sitesinden veya hesabım uygulaması üzerinden kredi kartıyla satın almanız gerekmektedir.

Türkcell Bedava İnternet Kazanma

2020

İnternet kullanımının giderek yaygınlaştığı günümüz yaşam koşulları içerisinde Turkcell 21 gb Bedava İnternet fırsatı pek çok abonenin ilgisini çekecek bir konumda yer almaktadır. Kampanya dahilinde sağlanan aktivasyon işlemi ve kullanım süresinin bitimiyle beraber aboneler eski tarifeleri üzerinden internet hizmetinden yararlanabilmektedir. Sadece yurtiçinde yaşayan müşterilere özel olarak gerçekleştirilen kampanyada Şampiyon Pakete geçiş sürecinde bilinmesi gereken hususlar vardır. Futbol takımlarına destek sağlanması ve sosyal alanlarda işbirliğinin geliştirilmesi amacı ile yürürlüğe konan uygulama sayesinde abonelerin memnuniyetinin artırılması hedeflenmektedir.

Turkcell Sarı Kutu 1 Gb Bedava İnternet

Turkcell Sarı Kutu Kampanyasına Kimler Katılabilir?
Paycell kartı olan tüm müşterileri ve paycell mobil uygulaması kullanan tüm herkes katılabilir.

Turkcell Sarı Kutu Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?
Paycell kartı satın alarak daha sonra mobil uygulama aracılığı ile aktivasyon işlemlerinizi tamamlayarak ve ya Paycell mobil cihazlarınız için yapılmış olan uygulamaya giriş yaptıktan sonra sanal kart üreterek katılabilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu Kampanya Kalan Bakiye Diğer Aya Devir Edilir mi?
Turkcell kampanyalarında verilmiş olan tarihler dışına kalan bakiyeleriniz devir işlemi gerçekleşmez.

Turkcell Sarı Kutu Kampanya Kalan Kullanım Hakkımı Nasıl Öğrenebilirim?
Turkcell kendi programı olan Hesabım uygulamasına mobil cihazınızdan giriş yaptıktan sonra paketler bölümde kalan kullanım haklarınızı görebilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu Kampanyasını Nasıl İptal Edebilirim
Diğer kampanyalarda olduğu gibi müşteri hizmetlerini arayarak bu kampanyayı iptal etme şansınız yoktur.

Turkcell Sarı Kutu Kampanyasına Farklı Hatlarımla Yararlanabilir miyim?
Hayır, sadece Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızla bir kez katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Farklı Kampanyadan Yararlanıyorum Bundan Yararlanabilir miyim?
Turkcell düzenlemiş olduğu farklı internet, sms ve ya dakika kampanyalarından yararlanıyorsanız eğer bu kampanyadan da faydalanabilirsiniz. Aynı anda birden çok kampanyadan yararlanmanız mümkündür.

Turkcell Hattımda TL Kalmadı Kampanyaya Katılım Sağlayabilir miyim?
Hattınızda bakiye kalmadığında katılım sağlayabilirsiniz. Yasal kısıtlama olmadığı sürece sorun yaşamazsınız.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Alparslan - 2019-01-23 - 22:03:34

Merhaba ben Alparslan 19 yaşındayım Afyon’da inşaatta çalışıyorum bu soğuk ekmek kazanıyorum biraz 10 gb internet verirseniz sevinirim iyi günler…

Mehmetcan - 2019-01-23 - 15:03:43

Hiç birşey olmuyor

Mustafa - 2019-01-23 - 14:20:08

Türktelokomdan türlerle döndüm ama salla kazan yapamıyorum hattım 4.5 g ye uyumlu neden acaba

Arif Serhan uzun - 2019-01-22 - 10:24:09

Hepsini denedim ama olmuyor

Serhan uzun - 2019-01-22 - 10:00:49

Pek ilgi odağı değil denedim ama olmuyor

Sevde - 2019-01-20 - 13:55:53

Ben bu kampanyaları sürekli takip edip uyguluyorum ve siz de takip edip uygulayın ve kazanın

Anonim - 2019-01-19 - 22:44:13

Ya bende toplantıdayım açılmıyor

Ayşegül çoşkun - 2019-01-18 - 21:18:17

TURKCELL hediye intenet yükle

Murat - 2019-01-16 - 17:58:08

GNC YI takip edin dio internet verecek diyo hic bisey vermedi

Ömer - 2019-01-16 - 02:47:31

Ben Toplantıdayım uygulamasını indirdim 1 GB vermedi neden insanları kandırıyorsunuz