Turkcell Dergilik 1GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell'in en fazla kullanılan kampanyalarından biri olan dergilik uygulaması ile beraber bedava internet paketin tadını çıkarmaya hazır olun. Turkcell Dergilik bedava internet kampanyasını ilk defa kullanan Turkcell kullanıcılar kazanmaya devam ediyorlar.
Turkcell Dergilik 1GB Bedava internet Kampanyası
Turkcell Dergilik 1GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell operatöründe geçerli olan hediye internet paketlerinden biride Turkcell Dergilik 1GB bedava internet kampanyasıdır. Sizlerde bu kampanyadan faydalanarak 1 hafta boyunca geçerli olan 1GB bedava internet paketinden hemen faydalanabilirsiniz. Kampanyaya SMS ile başvuru işlemi maalesef ki mümkün değil, yani Turkcell Dergilik 1GB bedava internet kampanyasından faydalanabilmek adına ilk olarak her zamanki gibi mobil cihazlarınıza uygulama indirmeniz gerekmektedir. Turkcell 1GB bedava internet paketi kazanmak için herhangi bir internete bağlanarak Turkcell Dergilik uygulamasını App Store’dan ya da Google Play uygulaması üzerinden telefonunuza hemen yükleyebilirsiniz. Turkcell Dergilik uygulamasından birçok dergiye – gazeteye ve benzer birçok içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve bu içerikleri Dergilik uygulaması ile beraber takip edebilirsiniz. Peki, Turkcell Dergilik bedava internet kampanyası nasıl yapılır?

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava internet

Turkcell Dergilik kampanyasından hemen faydalanmak için sizlere vereceğimiz linkler üzerinden mobil cihazlarınıza yükleyeceğiniz Turkcell Dergilik uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yaptıktan sonra hattınıza otomatik olarak hediye internet paketi tanımlanacaktır.
Sistem tarafından otomatik olarak hattınıza tanımlanacak olan internet paketi kampanyasından faydalanmak adına ilk etapta daha önceden bu paketi yapmamış olmalısınız. Daha önceden faydalanan aboneler bu kampanyadan maalesef ki faydalanamazsınız.

Turkcell Dergilik Hediye internet Kampanyası

Turkcell Dergilik hediye internet kampanyası için yapmanız gerekenleri ve bilmeniz gereken bütün detayları aşağıya listeledik.

  1. Kampanyaya herhangi bir şekilde SMS göndererek veya turkcell.com.tr adresinden katılamazsınız.
  2. Kampanyadan sadece Turkcell kullanıcıları faydalanabilir ve Faturalı veya Faturasız diye herhangi bir kısıtlama yok.
  3. Kampanyadan faydalanmak isteyen Turkcell aboneleri daha önceden Turkcell Dergilik uygulamasını kullanmamış olmalıdır.
  4. Hattınıza gelecek onay mesajından sonra Turkcell Dergilik 1GB bedava internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
    Kampanyaya katılım sadece SMS başvuru ile kabul edilir.

Turkcell Dergilik kampanyası hakkında merak ettiğiniz konuları bizimle paylaşmayı unutmayın. Kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlar ve sorunlarınıza çözüm üretebiliriz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

yunus emre özhan - 2018-12-29 - 21:35:37

çok yardımcı oldunuz sagolun

Yasemin - 2018-11-04 - 09:09:05

Dergi indirdim yanlız internet gelmedi ayim da doldu

mehmet akif gür - 2018-10-11 - 11:53:12

cok guzel cok tesekkur ederim