Turkcell Kampanyaları

Bedava internet konusunda oldukça iddialı olan Turkcell için yeni kampanyaları aşağıdaki paylaşımlardan takip ederek sizlerde yeni paketleri deneyin. Turkcell bedava internet, konuşma paketleri ve sms bedava haklarını şimdi öğrenebilirsiniz.

  • Merhaba bip ve goller cepte paketinde başka paket yokmu acaba
    • Merhabalar efendim, elimizde şuan için 4.5G kampanyaları haricinde sadece bu iki uygulama bedava interneti mevcuttur. Bunun haricinde ise Turkcell tarafından 2016 yılında 4.5G şerefine sunulmakta olan katlanan kampanya mevcut. 31 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edecek olan kampanyadan sizlerde yararlanmak istiyorsanız, Turkcell tarafından belirlenen paketlerden herhangi birini yaparsanız 2 katına çıkacaktır. Bu konu hakkında zaten dün Turkcell 4.5G Tarifeleri başlıklı yazımızda bildirdik bu yazımıza göz atabilirsiniz. Bunun haricinde 4.5G teknolojisini destekleyen bir cihazınız var ise, hattınızı Turkcell bayisinden ücretsiz olarak değiştirerek 4.5G uyumlu yapıp Turkcell tarafından 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun haricinde ise zaten sayfamızda bedava internet çekilişleri düzenlemekteyiz onlara da göz atabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederim.

Turkcell Kampanyaları Nasıl Yapılır?

  • Sayende gollercepte uygulamasını yaptım ama bu paket bitti bu paketten sonra bip uygulamasını yaptım ama bu da bitti gitti . Senden daha fazla daha kampanya bekliyoruz oldukça kaliteli bir siteniz var bir ziyaretçi olarak çok bilgiye sahip oldum teşekkürler çekilişe katıldım.
    • Merhabalar efendim, öncelik olarak güzel ilginiz için çok teşekkür ederim. Gerçekten sizlerden böylesine tebrik yorumlar almak beni mutlu ediyor. 2016 yılında Turkcell operatörüne ait maalesef çok kampanya yok onun için sizlere daha çok faydalı olmak için böyle çekilişler yaparak sizleri yarı yolda bırakmak istemiyoruz. Elimizden geldiğince sizler için daha çok çekilişler düzenlemeye devam edeceğiz, çekilişten faydalanmak için bizlere sadece telefon numaranızı iletmeniz yeterli olacaktır. 5 Günde bir tekrarlanan çekiliş 30 Mart 2016 tarihinde yapılacaktır ve o günden sonra gelen numaralar arasında çekiliş yapmaya devam edeceğiz. Numaralarınız kesinlikle yayınlanmayacak ve hiç bir kimse ile paylaşılmayacaktır bundan emin olabilirsiniz. Kendinize iyi bakmayı ve Turkcell ile beni sevmeyi de unutmayınız.