Vodafone Bedava internet 2018

Vodafone bedava internet paketlerini kullanmanın şimdi tam zamanı. Vodafone tarafından düzenlenen yeni kampanyalar.
Vodafone Bedava internet 2018
Vodafone Bedava internet 2018

Ülkemizde ilk defa operatörler tarafından verilen bedava internet kampanyaları Vodafone tarafından sağlanmıştır. Vodafone operatöründe geçerli olan aylık 4GB bedava internet ile beraber diğer operatörlerinde bu duruma eşlik etmesiyle birlikte artık her operatör ücretsiz internet kampanyası sunmaktadır. Vodafone bedava internet 2018 paketleri ile beraber artık Vodafone kullanıcıları telefonlarından internete girmek için herhangi bir ücret ödemiyor desek yeridir. 2018 yılında Vodafone hediye internet paketlerini sizlerde kullanarak mobil cihazlarınızdan herhangi bir ücret vermeden sizlerde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Peki, Vodafone 4.5G bedava internet kampanyası nasıl yapılır? Kampanyadan sadece Vodafone kullanıcıları faydalanabilir bu kampanyadan faydalanmanız için hattınızın Vodafone olması gerekmektedir. Geçtiğimiz senelerde ülkemizde 4.5G’nin aktif olmasıyla operatörler bedava internet paketleri sunmaktaydı. 1 ay boyunca devam eden bu hizmet sonrasında bütün operatörlerdeki kampanyalar son buldu. Bugün ise Vodafone operatörü bir değişiklik yaparak tekrardan 4.5G bedava internet paketini sundu. Vodafone bedava internet paketini yapmak isteyen kullanıcılar tekrardan Vodafone Bucak bedava internet kampanyasından hemen faydalanabilirler.

 • Türk Telekom kullanıcıları Türk Telekom bedava internet paketleri sayfasını okuyup yeni paketlere göz atabilirler.
 • Turkcell kullanıcıları Turkcell bedava internet paketleri yazısına giderek buradaki paketleri deneyerek yeni internet paketlerini kullanmaya başlayabilirler.

Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet paketi için sizlerde Vodafone bedava internet veren uygulamalardan biri olan Vodafone Güvenli Depo uygulamasını deneyebilirsiniz. Akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz Vodafone güvenli depo uygulaması ile birlikte 1 GB bedava internet paketinin anında hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Bedava internet Nasıl Yapılır?

Hattınız aylık 5GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için Vodafone’lu kullanıcı olmanız gerekmektedir. 1 Nisan 2016 tarihinde sunulan 4.5G bedava internet kampanyasından daha önceden faydalanmadıysanız şimdi sıra sizde. Vodafone internet hızını test etmek için deneme paket ile beraber sizlerde 4.5G uyumlu hattınızdan bu paketi yapabilirsiniz.
Vodafone 4.5G bedava internet kampanyasını yapmak için 4BUCAKG yazıp 4545’e mesaj göndermeniz durumunda hattınıza tanımlanacak olan hediye internet paketini 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Faturalı ve faturasız bütün kullanıcılar bu kampanyayı ücretsiz olarak deneyebilirler. Kampanyadan daha önceden faydalanmayan kullanıcılar için geçerlidir.

Vodafone Yanımda Bedava internet Kampanyası

Vodafone Yanımda Bedava internet Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasını daha önceden yüklemiş ve ilk defa yükleyecek olan bütün faturalı ve faturasız kullanıcılar Vodafone hediye internet kampanyasından faydalanabilirler. Vodafone operatöründe geçerli olan bu kampanya ile beraber hediye internet paketi hattınıza tanımlandıktan 10 dakika sonra hemen bu paketi kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone Yanımda bedava internet paketi için uygulamayı Google Play veya App Store’den telefonunuza yükledikten sonra giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra uygulama içerisinden internet paketleri bölümünden hediye internet paketinizi hemen satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Abone Süper Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Abone Süper Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone abone süper kampanyasından daha öncede bilindiği üzerine 8GB’a kadar bedava internet verilirken bu kampanyada büyük bir değişikliğe gidildi. Kampanya artık bizlere 8GB yerine 2GB aylık bedava internet vermektedir. Bu kampanyadan daha önceden faydalanmayan müşteriler hemen bu kampanyadan faydalanarak aylık 2GB Vodafone bedava internet paketini hattına tanımlatabilirler. Abone Süper kampanyasını yapmak isteyen kullanıcılar ABONE SUPER yazıp 3636’a kısa mesaj gönderebilirler. Kampanyadan faydalanadıktan sonra hattınıza tanımlı olan internet paketini iptal etmeyi unutmayın.Paketi iptal edebilmek için Vodafone‘nun resmi internet sitesine giderek bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Bedava internet Paketleri Nelerdir?

Vodafone faturalı bedava internet kampanyası faturasız kullanıcılarına göre daha çoktur. Her operatörde olduğu gibi Vodafone operatöründe de faturalı kullanıcılar oldukça şanslıdır. Vodafone faturalı kullanıcılar için bedava internet paketlerini denemek istiyorsanız sizde SMS bölümünden EPOSTA yazıp boş bırakıp ardından kullanmış olduğunuz E-posta adresinizi ekleyip 7000’e mesaj göndermeniz durumunda hattınıza bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Hattınıza tanımlanacak olan internet paketini kullanarak sizlerde herhangi bir ücret vermeden Vodafone hızında internetin tadını çıkarın.

Ayrıca yeni Vodafone kullanıcıları S yazıp 7000’e kısa mesaj gönderdiği zaman Vodafone operatöründen ufak bir hediye verilmektedir. Sadece yeni kullanıcılar için geçerlidir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Deniz - 2018-06-16 - 02:29:30

500MB’lık vodafone bedava internet paketini yapabilmeniz için şuan hattınızda herhangi bir İnternet paketinin olmaması gerekmektedir. Eğer hattınızda herhangi bir İnternet paketi yok ise paketi öyle yapabilirsiniz. Paketi yapabilmeniz için öncelikle herhangi bir Wifi’ye ya da farklı bir İnternet sağlayıcısı yardımıyla Google Play’den Vodafone Self Servis uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra, Paketler bölümünden İnternet paketleri kısmına tıklayınız ve ardından buradan 1. Sırada yer alan ücret paketi satın alın. 2-3 dakika sonra paket hattınıza tanımlanacaktır. Paket hattınıza tanımlandıktan sonra 1 hafta boyunca 500MB’lık paketi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, paket 1 hafta sonra otomatik olarak iptal olacaktır. Paket iptal olduktan sonra tekrardan paketi satın alarak yine 500MB’lık paket alabilirsiniz.

Halil - 2018-06-16 - 02:33:08

ismime kayıtlı faturasiz 6 hat var o hatları kardeşlerim kullanıyor eskiden güzel tarife ve paketler vardı şimdi ise güzel paketler yok sadece tarifler var o da çeyrek altın yarım altın tam altın bunlar boştur hep yeni hatlara kampanya var diğer eski hatlara yok vodafonda eski hatların sahibi ve yaşlıların değeri yok biz hepsine ay ay 25 veya otuz tl yuklediysem faturalı arasında ne fark var abone oldum SUPER2GB’ye bizlere internet gelmedi daha önce aboneli olduğundan dolayı yuklenmemistir tl yuklediginde paketinize kullanmaya başlayabilirsiniz böyle devam ederse turksele tasiyacam tüm ailemin hatları

Ferit - 2018-06-17 - 01:38:01

paketi daha önce yapmış olduğunuz için ya da herhangi vodafone bedava internet paketlerinden birinden faydalandığınız için paketiniz olmamıştır, sistem sizi şu şekilde algılamış durumda, siz daha önce deneme ABONE SUPER paketlerinden herhangi birini kullanmışsınız ve daha sonra iptal etmişsiniz ve ardından tekrar paketi almak istediğinizde Vodafone sizi “Hmm.. bu müşterim deneme olarak vermiş olduğum paketten memnun kaldı” diyerek sizden ücret talep ederek yeni paket verecek. Yani uzun lafın kısası siz bu hediye paketten maalesef yararlanamıyorsunuz, paketi müşteri temsilcilerini arayarak iptal ediniz aksi takdirde hattınıza TL yüklediğiniz zaman sizden kesinti yapacaklar ve hattınıza internet tanımlanacaktır.

Furkan - 2018-06-19 - 11:48:15

Abi ben bu 2 gb yi önceden yaptım 1 ay bitmesine doğru iptal edtim ileride aynı ieyi tekrar yapabilirmiyim?

  Ahmet Eroğlu - 2018-07-07 - 07:55:11

  Merhaba Furkan, nasılsın iyisindir umarım. Birşey sorabilir miyim acaba, neden diğer soruları okumadan direk olarak aynı soruları sorma gereği duyuyorsunuz ? Her neyse ilk olarak ilgin için teşekkür ederim, paketi iptal etmeden öncede paket hattınıza tanımlımı diye bunu kontrol etmekte fayda var bunun için lütfen paketin hattınıza tanımlı mı diye bir kere kontrol edin. OZET yazıp 7000e ücretsiz olarak mesaj atarak bunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Gelen SMS sonucundan eğer paket halen hattınıza tanımlı gözüküyor ise müşteri temsilcisine bağlanarak kolaylıkla paketi iptal edebilirsiniz. Eğer paketi self servis üzerinden iptal edemiyorsanız, *3636# tuşlayıp iptal etmeye çalışınız lütfen olmuyor ise ve hattınızda yerince TL yok ise bir başka kişinin telefonunu alıp müşteri temsilcisine bağlanıp iptal ediniz.

muhammet - 2018-06-19 - 16:35:35

Abi baska net tarifesi yok mu ben tum arkadaslarima bu sayfayi onerdim sizi takip ediyoz baska net tarifelerifesi varsa bizi bilgilendir ☺☺

  Ahmet Eroğlu - 2018-06-20 - 03:04:28

  Merhaba Muhammet, tavsiyelerin için çok teşekkür ederiz geç cevabımız için de kusurumuza bakmayın lütfen. Elimize ulaşan vodafone bedava internet kampanyalarını sizlerle zaten paylaşıyoruz. Diğer siteler gibi zararlı / illegal olan programları sizlerle paylaşarak sizleri zor durumda bırakmak istemiyoruz. Bunun için vodafone ile sürekli iletişim halinde olup sizler için en uygun kampanyaları hatta en iyi bedava internet paketlerini seçerek sitemizde paylaşıyoruz. Bizim seçmiş olduğumuz paketler tamamen ücretsiz ve zararsızdır, her şeyden önce ziyaretçimizin güvenliğini sağlamak bizler için daha önemli. Kendine iyi bak muhammet, arkadaşlarına söyle sitemizde şuan için çekiliş yapıyoruz, doğru bir şekilde katılırlarsa hediye 2 GB, 1GB ve 500MB paket kazanabilirler. Unutma çekiliş Pazartesi 15:00’de son..

onur - 2018-06-19 - 18:51:34

vodafone bedava internet paketi veya programı var mı ?

  Ahmet Eroğlu - 2018-06-20 - 03:03:46

  Merhaba Onur, Vodafone için herhangi bir program kullanarak hak yemeyin lütfen. Evet piyasada bazı farklı programlar var lakin bunları kullanmamanızı tavsiye ediyorum, tespit edilen kişiler ceza almaktadır. Vodafone zaten kıyak bir operatör, her hafta her ay yeni kampanya ile bütün abonelerini kapsayacak bedava internet paketleri yapıyor. Ayrıca yapmış olduğu kampanyaları sonlandırırken bile hediye internet veriyor, gerçekten müşterisine çok önem veren bir operatör için böyle programlar kullanmamanızı öneririm. Yukarıdaki arama kutusuna vodafone bedava internet yazarak detaylı bütün paketlere ulaşabilirsin, eğer daha önceden yapmadıysanız ABONE SUPER 2GB paketi şuan için geçerlidir, ayrıca SURPRIZ yazıp 6666 ya göndererek sürpriz bir paket kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek sunulan 1 kereliğine mahsus olan paketi kullanabilirsiniz.