Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone bedava internet paketlerini kullanmanın şimdi tam zamanı. Vodafone tarafından düzenlenen yeni kampanyalar.
Vodafone Bedava İnternet 2020
Vodafone Bedava İnternet 2020

Ülkemizde ilk defa operatörler tarafından verilen bedava internet kampanyaları Vodafone tarafından sağlanmıştır. Vodafone operatöründe geçerli olan aylık 4GB bedava internet ile beraber diğer operatörlerinde bu duruma eşlik etmesiyle birlikte artık her operatör ücretsiz internet kampanyası sunmaktadır.

Vodafone bedava internet 2020 paketleri ile beraber artık Vodafone kullanıcıları telefonlarından internete girmek için herhangi bir ücret ödemiyor desek yeridir. 2020 yılında Vodafone hediye internet paketlerini sizlerde kullanarak mobil cihazlarınızdan herhangi bir ücret vermeden sizlerde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Peki, Vodafone 4.5G bedava internet kampanyası nasıl yapılır?

Kampanyadan sadece Vodafone kullanıcıları faydalanabilir bu kampanyadan faydalanmanız için hattınızın Vodafone olması gerekmektedir. Geçtiğimiz senelerde ülkemizde 4.5G’nin aktif olmasıyla operatörler bedava internet paketleri sunmaktaydı. 1 ay boyunca devam eden bu hizmet sonrasında bütün operatörlerdeki kampanyalar son buldu. Bugün ise Vodafone operatörü bir değişiklik yaparak tekrardan 4.5G bedava internet paketini sundu. Vodafone bedava internet paketini yapmak isteyen kullanıcılar tekrardan Vodafone Bucak bedava internet kampanyasından hemen faydalanabilirler.

  • Türk Telekom kullanıcıları Türk Telekom bedava internet paketleri sayfasını okuyup yeni paketlere göz atabilirler.
  • Turkcell kullanıcıları Turkcell bedava internet paketleri yazısına giderek buradaki paketleri deneyerek yeni internet paketlerini kullanmaya başlayabilirler.

Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet paketi için sizlerde Vodafone bedava internet veren uygulamalardan biri olan Vodafone Güvenli Depo uygulamasını deneyebilirsiniz. Akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz Vodafone güvenli depo uygulaması ile birlikte 1 GB bedava internet paketinin anında hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Bedava internet Nasıl Yapılır?

Hattınız aylık 5GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için Vodafone’lu kullanıcı olmanız gerekmektedir. 1 Nisan 2016 tarihinde sunulan 4.5G bedava internet kampanyasından daha önceden faydalanmadıysanız şimdi sıra sizde. Vodafone internet hızını test etmek için deneme paket ile beraber sizlerde 4.5G uyumlu hattınızdan bu paketi yapabilirsiniz.
Vodafone 4.5G bedava internet kampanyasını yapmak için 4BUCAKG yazıp 4545’e mesaj göndermeniz durumunda hattınıza tanımlanacak olan hediye internet paketini 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Faturalı ve faturasız bütün kullanıcılar bu kampanyayı ücretsiz olarak deneyebilirler. Kampanyadan daha önceden faydalanmayan kullanıcılar için geçerlidir.

Vodafone Yanımda Bedava internet Kampanyası

Vodafone Yanımda Bedava internet Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasını daha önceden yüklemiş ve ilk defa yükleyecek olan bütün faturalı ve faturasız kullanıcılar Vodafone hediye internet kampanyasından faydalanabilirler. Vodafone operatöründe geçerli olan bu kampanya ile beraber hediye internet paketi hattınıza tanımlandıktan 10 dakika sonra hemen bu paketi kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone Yanımda bedava internet paketi için uygulamayı Google Play veya App Store’den telefonunuza yükledikten sonra giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra uygulama içerisinden internet paketleri bölümünden hediye internet paketinizi hemen satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Abone Süper Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Abone Süper Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone abone süper kampanyasından daha öncede bilindiği üzerine 8GB’a kadar bedava internet verilirken bu kampanyada büyük bir değişikliğe gidildi. Kampanya artık bizlere 8GB yerine 2GB aylık bedava internet vermektedir. Bu kampanyadan daha önceden faydalanmayan müşteriler hemen bu kampanyadan faydalanarak aylık 2GB Vodafone bedava internet paketini hattına tanımlatabilirler. Abone Süper kampanyasını yapmak isteyen kullanıcılar ABONE SUPER yazıp 3636’a kısa mesaj gönderebilirler. Kampanyadan faydalanadıktan sonra hattınıza tanımlı olan internet paketini iptal etmeyi unutmayın.Paketi iptal edebilmek için Vodafone‘nun resmi internet sitesine giderek bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Bedava internet Paketleri Nelerdir?

Vodafone faturalı bedava internet kampanyası faturasız kullanıcılarına göre daha çoktur. Her operatörde olduğu gibi Vodafone operatöründe de faturalı kullanıcılar oldukça şanslıdır. Vodafone faturalı kullanıcılar için bedava internet paketlerini denemek istiyorsanız sizde SMS bölümünden EPOSTA yazıp boş bırakıp ardından kullanmış olduğunuz E-posta adresinizi ekleyip 7000’e mesaj göndermeniz durumunda hattınıza bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Hattınıza tanımlanacak olan internet paketini kullanarak sizlerde herhangi bir ücret vermeden Vodafone hızında internetin tadını çıkarın.

Ayrıca yeni Vodafone kullanıcıları S yazıp 7000’e kısa mesaj gönderdiği zaman Vodafone operatöründen ufak bir hediye verilmektedir. Sadece yeni kullanıcılar için geçerlidir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Adem - 2019-01-23 - 18:32:58

Bana ne var kampanyasında internet kesinlikle çıkmaz