Vodafone Kampanyaları

Bu sene Vodafone kullanıcılar çok şanslı, Vodafone’da Bana Ne Var ve diğer kampanyalar ile birlikte Vodafone kullanıcılarının faydalanabileceği birçok Vodafone kampanyaları mevcut.

  • Ben internet paketi istiyorum bedava ama nasıl yapcagimi bilmiorum bana yardim edebilecek varmı????????? (Vodafone):(((
    • Merhaba, listede yer alan paketleri tek tek deneyerek bunu yapabilirsiniz. Şuan yeni paketlerden biri olan SURPRIZ paketinden bahsedeyim; bu paketi yapabilmeniz için öncelikle SURPRIZ yazıp 6666’ya mesaj gönderiniz ve gelen SMS sonucunda tarafınıza hangi hediye geldiği görebilirsiniz. Eğer bedava internet istiyorsanızda Google Play’den vodafone self servis uygulamasını indirerek bedava internete sahip olabilirsiniz. Self Servis uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya telefon numaranız ve vodafone şifreniz ile giriş yapınız. Ve ardından paketler >> internet paketleri kısmından ilk sırada yer alan haftalık 500MB / 0TL (ücretsiz) olan paketi satın alınız.

Vodafone Kampanyaları Soru & Cevap

  • Vodafone kampanyaları nasıl yapılır?
    • Merhaba efendim, öncelikle kısa sorunuz için teşekkür ederiz. Sizlere Vodafone hakkında nasıl 2015 ve 2016 yıllarında geçerli olan vodafone bedava internet paketi hakkında bilgi vereyim hemen. Öncelikle şuan popüler olan kampanyalardan biri olan Vodafone Self Servis uygulaması sayesinde her hafta Bütün kullanıcılara 500MB paket vermektedir. Bu 500MB paket sayesinde her hafta internete ücretsiz olarak yani bedava olarak giriş yapabilirsiniz. Bu paketi yapabilmeniz için öncelikle vodafone self servis uygulamasını google play’den indiriniz ve ardından uygulamaya giriş yapınız ve uygulamaya girdikten sonra paketler >> internet paketleri kısmından ilk sırada yer alan internet paketini satın alarak 1 hafta boyunca internete ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Diğer paket ise aylık 2GB’lık bir pakettir bu paketi daha önceden yapmadıysanız yapabilirsiniz, eğer daha önceden yaptıysanız da paketi tekrar yapma durumunuzda sizden kesinti yapacaklardır bunun için bu 2GB’lık paketi pek önermiyoruz, diğer paketlerin yapılışı için üst taraftaki yazımızdaki yer alan talimatları uygulayarak vodafone bedava internete sahip olabilirsiniz.