Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası
Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone müşterileri için sunduğu Vodafone Yanımda uygulaması bir çok işlemi yapmakta kolaylık sağlıyor. Bununla beraber Vodafone operatörü Yanımda uygulaması ile hem bedava internet paketi hemde bedava konuşma paketleri sunmaktadır. Vodafone yanımda kampanyasını sizlerde kullanarak hemen Vodafone bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bu işlemler hem Vodafone için hem de müşterileri için faydalı.

Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşmadan Online İşlemler sayesinde bir çok işinizi yapabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasına internet sitesinden veya app store, play store uygulamalarıya telefona indirerek ulaşabilirsiniz. Telefona indirmek kullanıcı açısından daha hızlı olduğundan daha çok indirme tercih ediliyor. Vodafone yanımda bedava internet paketi için sizlerde Vodafone şifreniz ile Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir.

Vodafone Yanımda Hediyeleri Nasıl Yapılır?

Vodafone yanımda şifresini “S” yazıp 7000`e kısa mesaj atarak öğrenbilirsiniz. Bu işlemden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Gelen şifreyle birlikte telefon numaranızı yazıp girebilirsiniz. Online işlemlerden ayarlar sekmesinden şifrenizi değiştirebilirsiniz. Gönderilen şifreler random olduğundan güvenmeniz pek önermeyiz. Vodafone Yanımda uygulamasından hediye internet paketi kazanmak istiyorsanız sizlerde Vodafone’u tercih etmeyi unutmayınız. Vodafone Yanımda bedava internet paketleri için hemen Bana Ne Var kampanyasını deneyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda ile neler yapabilirim?

Öncelikle mevcut paketlerinizin kalan dakika, internet ve smslerini öğrenebilirsiniz. Bu paketleri ne zaman ve nerede harcadığınızı da saniyeler içinde bakabilirsiniz.  Vodafone yanımda uygulamasına girip uygun paketleri inceleyebilirsiniz, TL yükleyip bu paketleri kullanabilirsiniz. Ayrıca şikayet istek ve önerilerinizi bu uygulama üzerinden yazabilirsiniz. Vodafone yanımda bedava internet paketleri sizleri bekliyor.

Vodafone Yanımda bir çok servisi tek uygulama da birleştirmiştir. Servislerim kısmından Telefon ayarları ve güvenli internet hakkında bilgi edinebilirsiniz. Hat işlemleri kısmından yurtdışı servisleri,kayıp çalıntı işlemleri, çağrı işlemleri, numara değişikliği, kampanya mesajları ve hat kapama gibi işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Vodafone Yanımda bedava internet paketi ile sizlerde bolca hediye internet paketine sahip olabileceksiniz. Siteye giriş yaparken adres çubuğunda https yazıp yazmadığını kontrol edin. Yoksa kötü niyetli kişiler cep telefonu bilginlerinizi ele geçirebilir. Aynı  şekilde uygulamayı indirirken Vodafone Yanımda yazdığına ve yorumları inceleyerek gerçek uygulama olduğundan emin olun.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Neri - 2019-01-14 - 21:38:06

Hiç internet hakkı gelmiyor hep hediye alışveriş hakkı geliyor ne yapmaliyim

Anonim - 2019-01-14 - 21:36:47

Hiç internet hakki

ADNAN AGYUREK - 2019-01-09 - 12:15:43

Vodafone yanımda sadece sürpriz veriyor internet vermiyor memnun değilim

Şafi - 2019-01-03 - 14:53:37

Bedava interneten yararlanmak istiyorum

Gerek var mı - 2018-12-31 - 01:03:38

Bence gayet faydalı oluyor umarım bunlar gibi daha bir sürü kampanya bulursunuz bize fayda sağlarsınız