Yazarlar

Ahmet Eroğlu

Ahmet Eroğlu

- Yazar
Meslek Lisesi 3. sınıfta yazılım konusunda yeni meraklar içerisine girdim ve bir blog tutmaya başladım. Operatörler ile birçok kurum tarafından paylaşılan kampanyaları araştırıp not etmeyi ve bunları kullanmayı çok severim. 2019 yılında tek başıma yeni bir seyahata çıkacağım bu durum için çok heyecanlıyım, şuan bu sitede ücretli olarak editörlük yapıyorum.
Gönderi Sayısı: 16
Dilan Karabulut

Dilan Karabulut

- Yazar
Bende her bayan gibi indirimleri severim, bunun için sizlere özel indirimleri paylaşmaktan büyük gurur duyarım. Bu sitede ücretsiz olarak gönüllü bir şekilde en doğru bilgileri paylaşıyorum sende benimle birçok bilgiye hızlıca ulaşabilirsin. Benimle iletişime geçmek istersen veya herhangi bir hatamın olduğunu düşünüyorsan bunu iletişim sayfasından hızlıca yapabilirsiniz. Bekarım, Eminönünde part time olarak çalışıyorum.
Gönderi Sayısı: 12
Mustafa Duman

Mustafa Duman

- Yazar
WM Aracının en deli editörlerindenim, keyif alarak yazı yazmayı severim. Kampanyaları sürekli takip ederek ve kampanyalar hakkında birçok bilgiyi paylaşmayı severim. HTML ve CSS konusunda bilgim olup ücret karşılığınd PSD to HTML çalışmaları yaparım. Evliyim, Allah nasip eder ise Aralık ayında baba olacağım bu durum içinde oldukça heyecanlıyım. Yazılımı ve yazı yazmayı çok seviyorum bu sitede gönüllü olarak yazarlık yapıyorum.
Gönderi Sayısı: 13